C410C180J1G5HA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
18 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C410C180J1G5HA
DigiKeys varenummer
399-C410C180J1G5HA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C410C180J1G5HA
Beskrivelse
CAP CER AXL
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C410C180J1G5HA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,095" diam. x 0,170" L (2,41mm x 4,32mm)