C410C111FAG5TA7200 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
110 pF ±1% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C410C111FAG5TA7200
DigiKeys varenummer
C410C111FAG5TA7200-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C410C111FAG5TA7200
Beskrivelse
CAP CER 110PF 250V C0G/NP0 AXIAL
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C410C111FAG5TA7200 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,095" diam. x 0,170" L (2,41mm x 4,32mm)
Tolerance
±1%