C410C101K2G5TA7200
DigiKeys varenummer
399-15254-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-15254-1-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
C410C101K2G5TA7200
Beskrivelse
CAP CER 100PF 200V C0G/NP0 AXIAL
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 pF ±10% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Aksial
EDA/CAD-modeller
C410C101K2G5TA7200 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,095" diam. x 0,170" L (2,41mm x 4,32mm)
Tolerance
±10%