C350C823J1G5HA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 80
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.082 µF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C350C823J1G5HA
DigiKeys varenummer
399-C350C823J1G5HA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C350C823J1G5HA
Beskrivelse
CAP CER RAD MONO
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C350C823J1G5HA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Størrelse/dimension
0,330" L x 0,200" B (8,38mm x 5,08mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,400" (10,16mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,400" (10,16mm)