Billede for C350C225J1R5TA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C350C225J1R5TA
DigiKeys varenummer
399-C350C225J1R5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C350C225J1R5TA
Beskrivelse
2.20UF 100V
Detaljeret beskrivelse
2.2 µF ±5% 100V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,330" L x 0,200" B (8,38mm x 5,08mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,400" (10,16mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,400" (10,16mm)