C346C105M1U5TA7301 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
1 µF ±20% 100V Keramiske kondensatorer Z5U Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C346C105M1U5TA7301
DigiKeys varenummer
399-C346C105M1U5TA7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C346C105M1U5TA7301
Beskrivelse
CAP CER RAD MONO
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C346C105M1U5TA7301 Modeller
Driftstemperatur
10°C – 85°C
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,290" L x 0,160" B (7,36mm x 4,07mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,500" (12,70mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)