C340C470JHG5TA
DigiKeys varenummer
399-C340C470JHG5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C340C470JHG5TA
Beskrivelse
CAP CER RAD MONO
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47 pF ±5% 3000V (3kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C340C470JHG5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding
Serie
Applikationer
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Radial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,400" L x 0,270" B (10,16mm x 6,85mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,560" (14,22mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,200" (5,08mm)