C340C224K2R5HA7303 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 292
Datablad
På lager: 0
0.22 µF ±10% 200V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C340C224K2R5HA7303
DigiKeys varenummer
399-C340C224K2R5HA7303TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C340C224K2R5HA7303
Beskrivelse
CAP CER RAD MONO
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C340C224K2R5HA7303 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,290" L x 0,160" B (7,36mm x 4,07mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,500" (12,70mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)