C335C821FAG5TA7301 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KEMET
På lager: 0
Datablad
Similar
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
820 pF ±1% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C335C821FAG5TA7301
DigiKeys varenummer
C335C821FAG5TA7301-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C335C821FAG5TA7301
Beskrivelse
CAP CER 820PF 250V C0G/NP0 RAD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C335C821FAG5TA7301 Modeller
Funktioner
Lavt ESL
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,280" L x 0,160" B (7,11mm x 4,07mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,400" (10,16mm)
Tolerance
±1%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
Lederudformning
Formede ledere - bøjet
Temperaturkoefficient
Grundlæggende varenummer
Driftstemperatur
-55°C – 125°C