C333C563F5G5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Similar
0.056 µF ±1% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C333C563F5G5TA
DigiKeys varenummer
C333C563F5G5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C333C563F5G5TA
Beskrivelse
CAP CER RAD 56NF 50V C0G 1%
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C333C563F5G5TA Modeller
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,280" L x 0,160" B (7,11mm x 4,07mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,400" (10,16mm)
Tolerance
±1%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C