C333C474K5R5TA
DigiKeys varenummer
399-9834-ND
Producenter
Producentens varenummer
C333C474K5R5TA
Beskrivelse
CAP CER 0.47UF 50V X7R RADIAL
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.47 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial
EDA/CAD-modeller
C333C474K5R5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,280" L x 0,160" B (7,11mm x 4,07mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,400" (10,16mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)