C333C223K2R5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
0.022 µF ±10% 200V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C333C223K2R5TA
DigiKeys varenummer
399-C333C223K2R5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C333C223K2R5TA
Beskrivelse
CAP CER RAD MONO
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C333C223K2R5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,280" L x 0,160" B (7,11mm x 4,07mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,400" (10,16mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)