C333C105K5R5CA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KEMET
På lager: 63.680
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 2.212
Datablad
1 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C333C105K5R5CA
DigiKeys varenummer
399-C333C105K5R5CA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C333C105K5R5CA
Beskrivelse
1.00UF 50.0V
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Pose
Størrelse/dimension
0,280" L x 0,160" B (7,11mm x 4,07mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,400" (10,16mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)