C333C104K1R5TA
DigiKeys varenummer
399-9832-ND
Producenter
Producentens varenummer
C333C104K1R5TA
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R Radial
EDA/CAD-modeller
C333C104K1R5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,280" L x 0,160" B (7,11mm x 4,07mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,400" (10,16mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)