C333C103J1G5HA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 539
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
10000 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C333C103J1G5HA
DigiKeys varenummer
399-C333C103J1G5HA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C333C103J1G5HA
Beskrivelse
CAP CER RAD MONO
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C333C103J1G5HA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,280" L x 0,160" B (7,11mm x 4,07mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,400" (10,16mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,200" (5,08mm)