C330C821FAG5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
820 pF ±1% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C330C821FAG5TA
DigiKeys varenummer
C330C821FAG5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C330C821FAG5TA
Beskrivelse
CAP CER RAD 820PF 250V C0G 1%
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C330C821FAG5TA Modeller
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,280" L x 0,160" B (7,11mm x 4,07mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,360" (9,14mm)
Tolerance
±1%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C