C330C562GDG5TA7301 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
5600 pF ±2% 1000V (1kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C330C562GDG5TA7301
DigiKeys varenummer
399-C330C562GDG5TA7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C330C562GDG5TA7301
Beskrivelse
CAP CER RAD MONO
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C330C562GDG5TA7301 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,300" L x 0,200" B (7,62mm x 5,08mm)
Tolerance
±2%
Højde - Monteret (maks.)
0,420" (10,66mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,200" (5,08mm)