C330C471FAG5TA7301
DigiKeys varenummer
C330C471FAG5TA7301-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C330C471FAG5TA7301
Beskrivelse
CAP CER 470PF 250V C0G/NP0 RAD
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
470 pF ±1% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
EDA/CAD-modeller
C330C471FAG5TA7301 Modeller
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,280" L x 0,160" B (7,11mm x 4,07mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,360" (9,14mm)
Tolerance
±1%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
Lederudformning
Formede ledere
Driftstemperatur
-55°C – 125°C