C330C334J5G5TA7301 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
0.33 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C330C334J5G5TA7301
DigiKeys varenummer
C330C334J5G5TA7301-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C330C334J5G5TA7301
Beskrivelse
CAP CER 0.33UF 50V C0G/NP0 RAD
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C330C334J5G5TA7301 Modeller
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,280" L x 0,160" B (7,11mm x 4,07mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,420" (10,66mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
Lederudformning
Lige
Driftstemperatur
-55°C – 125°C