C330C333F1G5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
0.033 µF ±1% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C330C333F1G5TA
DigiKeys varenummer
C330C333F1G5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C330C333F1G5TA
Beskrivelse
CAP CER RAD 33NF 100V C0G 1%
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C330C333F1G5TA Modeller
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,280" L x 0,160" B (7,11mm x 4,07mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,360" (9,14mm)
Tolerance
±1%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
Lederudformning
Formede ledere
Driftstemperatur
-55°C – 125°C