C330C332J1G5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KEMET
På lager: 2.998
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 943
Datablad
Opgradering
På lager: 0
Similar
På lager: 598
Direkte
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Murata Electronics
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
TDK
TDK
På lager: 876
3300 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C330C332J1G5TA
DigiKeys varenummer
399-4404-ND
Producenter
Producentens varenummer
C330C332J1G5TA
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 100V NP0 RADIAL
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C330C332J1G5TA Modeller
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,280" L x 0,160" B (7,11mm x 4,07mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,360" (9,14mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
Lederudformning
Formede ledere
Driftstemperatur
-55°C – 125°C