C330C224MCR5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KEMET
På lager: 483
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.22 µF ±20% 500V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C330C224MCR5TA
DigiKeys varenummer
C330C224MCR5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C330C224MCR5TA
Beskrivelse
CAP CER 0.22UF 500V X7R RADIAL
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C330C224MCR5TA Modeller
Funktioner
Højspænding
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,300" L x 0,200" B (7,62mm x 5,08mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,420" (10,66mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
Lederudformning
Lige
Temperaturkoefficient
Grundlæggende varenummer
Driftstemperatur
-55°C – 125°C