C330C224KCR5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.22 µF ±10% 500V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C330C224KCR5TA
DigiKeys varenummer
399-C330C224KCR5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C330C224KCR5TA
Beskrivelse
CAP CER RAD MONO
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C330C224KCR5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Højspænding
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,300" L x 0,200" B (7,62mm x 5,08mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,420" (10,66mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,200" (5,08mm)