C330C224K5G5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
På lager: 198
Parametrisk ækvivalent
0.22 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C330C224K5G5TA
DigiKeys varenummer
C330C224K5G5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C330C224K5G5TA
Beskrivelse
CAP CER RAD 220NF 50V C0G 10%
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C330C224K5G5TA Modeller
Funktioner
Lavt ESL
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,280" L x 0,160" B (7,11mm x 4,07mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,420" (10,66mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
Lederudformning
Lige
Temperaturkoefficient
Grundlæggende varenummer
Driftstemperatur
-55°C – 125°C