C330C222FAG5TA
DigiKeys varenummer
C330C222FAG5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C330C222FAG5TA
Beskrivelse
CAP CER RAD 2.2NF 250V C0G 1%
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2200 pF ±1% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
EDA/CAD-modeller
C330C222FAG5TA Modeller
Funktioner
Lavt ESL
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,280" L x 0,160" B (7,11mm x 4,07mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,360" (9,14mm)
Tolerance
±1%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
Lederudformning
Lige
Temperaturkoefficient
Grundlæggende varenummer
Driftstemperatur
-55°C – 125°C