C330C220JHG5TA
DigiKeys varenummer
399-C330C220JHG5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C330C220JHG5TA
Beskrivelse
CAP CER RAD MONO
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 pF ±5% 3000V (3kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
EDA/CAD-modeller
C330C220JHG5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,300" L x 0,200" B (7,62mm x 5,08mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,420" (10,66mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,200" (5,08mm)