C330C183J2G5CA7303 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 222
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Billede for C330C183J2G5CA7303 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C330C183J2G5CA7303
DigiKeys varenummer
399-C330C183J2G5CA7303TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C330C183J2G5CA7303
Beskrivelse
.018UF 200V
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.018 µF ±5% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,280" L x 0,160" B (7,11mm x 4,07mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,360" (9,14mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,200" (5,08mm)