C330C104M1R5TA
DigiKeys varenummer
399-C330C104M1R5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C330C104M1R5TA
Beskrivelse
CAP CER RAD MONO
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±20% 100V Keramiske kondensatorer X7R Radial
EDA/CAD-modeller
C330C104M1R5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,280" L x 0,160" B (7,11mm x 4,07mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,360" (9,14mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)