C330C103JBG5TA7303 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
10000 pF ±5% 630V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C330C103JBG5TA7303
DigiKeys varenummer
C330C103JBG5TA7303-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C330C103JBG5TA7303
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 630V C0G/NP0 RAD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C330C103JBG5TA7303 Modeller
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,300" L x 0,200" B (7,62mm x 5,08mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,420" (10,66mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
Lederudformning
Lige
Temperaturkoefficient
Grundlæggende varenummer
Driftstemperatur
-55°C – 125°C