C330C101JDG5TA
DigiKeys varenummer
399-C330C101JDG5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C330C101JDG5TA
Beskrivelse
CAP CER RAD MONO
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 pF ±5% 1000V (1kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C330C101JDG5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding
Serie
Applikationer
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Radial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,300" L x 0,200" B (7,62mm x 5,08mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,360" (9,14mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,200" (5,08mm)