C328C824K1R5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Opgradering
Datablad
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
0.82 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C328C824K1R5TA
DigiKeys varenummer
C328C824K1R5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C328C824K1R5TA
Beskrivelse
CAP CER RAD 820NF 100V X7R 10%
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C328C824K1R5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)