C328C240FAG5TA
DigiKeys varenummer
399-C328C240FAG5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C328C240FAG5TA
Beskrivelse
CAP CER 24PF 250V C0G/NP0 RADIAL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 pF ±1% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
EDA/CAD-modeller
C328C240FAG5TA Modeller
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerance
±1%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C