C328C155K5N5TA7301 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
1.5 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X8L Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C328C155K5N5TA7301
DigiKeys varenummer
399-C328C155K5N5TA7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C328C155K5N5TA7301
Beskrivelse
CAP CER 1.5UF 50V X8L RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Høj temperatur
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C