C327C823F5G5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Opgradering
Opgradering
Similar
Similar
0.082 µF ±1% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C327C823F5G5TA
DigiKeys varenummer
C327C823F5G5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C327C823F5G5TA
Beskrivelse
CAP CER 0.082UF 50V C0G/NP0 RAD
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C327C823F5G5TA Modeller
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,320" (8,13mm)
Tolerance
±1%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C