C327C333J2G5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Opgradering
0.033 µF ±5% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C327C333J2G5TA
DigiKeys varenummer
C327C333J2G5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C327C333J2G5TA
Beskrivelse
CAP CER RAD 33NF 200V C0G 5%
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C327C333J2G5TA Modeller
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,320" (8,13mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C