C327C150JAG5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KEMET
På lager: 0
Datablad
Direkte
KEMET
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Opgradering
På lager: 306
Similar
15 pF ±5% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C327C150JAG5TA
DigiKeys varenummer
C327C150JAG5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C327C150JAG5TA
Beskrivelse
CAP CER RAD 15PF 250V C0G 5%
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C327C150JAG5TA Modeller
Funktioner
Lavt ESL
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,320" (8,13mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
Lederudformning
Formede ledere - bøjet
Temperaturkoefficient
Grundlæggende varenummer
Driftstemperatur
-55°C – 125°C