C326C155J5N5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
1.5 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X8L Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C326C155J5N5TA
DigiKeys varenummer
399-C326C155J5N5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C326C155J5N5TA
Beskrivelse
CAP CER 1.5UF 50V X8L RADIAL
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Høj temperatur
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)
Spænding - Nominel
Lederudformning
Formede ledere - bøjet
Temperaturkoefficient
Grundlæggende varenummer
Driftstemperatur
-55°C – 150°C