C326C104M5R5TA7301
DigiKeys varenummer
399-C326C104M5R5TA7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C326C104M5R5TA7301CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
C326C104M5R5TA7301
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial
EDA/CAD-modeller
C326C104M5R5TA7301 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)