C325C221K3G5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Opgradering
Datablad
Opgradering
På lager: 842
220 pF ±10% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C325C221K3G5TA
DigiKeys varenummer
C325C221K3G5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C325C221K3G5TA
Beskrivelse
CAP CER RAD 220PF 25V C0G 10%
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C325C221K3G5TA Modeller
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C