C325C180GAG5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Similar
Parametrisk ækvivalent
18 pF ±2% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C325C180GAG5TA
DigiKeys varenummer
C325C180GAG5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C325C180GAG5TA
Beskrivelse
CAP CER 18PF 250V C0G/NP0 RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C325C180GAG5TA Modeller
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerance
±2%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C