C324C201J1G5TA
DigiKeys varenummer
399-C324C201J1G5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C324C201J1G5TA
Beskrivelse
CAP CER RAD MONO
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
200 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
EDA/CAD-modeller
C324C201J1G5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,230" (5,84mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,100" (2,54mm)