C324C104K5R5TA7301 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 8.819
Datablad
0.1 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C324C104K5R5TA7301
DigiKeys varenummer
399-C324C104K5R5TA7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C324C104K5R5TA7301
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C324C104K5R5TA7301 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,230" (5,84mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)