C324C102K1R5TA7303 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
1000 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C324C102K1R5TA7303
DigiKeys varenummer
399-C324C102K1R5TA7303TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C324C102K1R5TA7303
Beskrivelse
CAP CER RAD MONO
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C324C102K1R5TA7303 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,230" (5,84mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)