C323C561J2G5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
560 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C323C561J2G5TA
DigiKeys varenummer
399-C323C561J2G5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C323C561J2G5TA
Beskrivelse
CAP CER RAD MONO
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C323C561J2G5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,300" (7,62mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,200" (5,08mm)