C323C473F1G5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Similar
0.047 µF ±1% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C323C473F1G5TA
DigiKeys varenummer
C323C473F1G5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C323C473F1G5TA
Beskrivelse
CAP CER 0.047UF 100V C0G/NP0 RAD
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C323C473F1G5TA Modeller
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerance
±1%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C