C323C224K5R5CA7301 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
0.22 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C323C224K5R5CA7301
DigiKeys varenummer
399-C323C224K5R5CA7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C323C224K5R5CA7301
Beskrivelse
.220UF 50.0V
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)