C323C185M5N5TA7301 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
1.8 µF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X8L Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C323C185M5N5TA7301
DigiKeys varenummer
399-C323C185M5N5TA7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C323C185M5N5TA7301
Beskrivelse
CAP CER 1.8UF 50V X8L RADIAL
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Høj temperatur
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
Lederudformning
Formede ledere
Temperaturkoefficient
Grundlæggende varenummer
Driftstemperatur
-55°C – 150°C