C323C180KCR5TA
DigiKeys varenummer
399-C323C180KCR5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C323C180KCR5TA
Beskrivelse
CAP CER RAD MONO
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
18 pF ±10% 500V Keramiske kondensatorer X7R Radial
EDA/CAD-modeller
C323C180KCR5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Højspænding
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,150" B (5,08mm x 3,81mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,300" (7,62mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,200" (5,08mm)