C323C106K3R5TA7301 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 272.500
Datablad
Opgradering
Datablad
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
10 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C323C106K3R5TA7301
DigiKeys varenummer
C323C106K3R5TA7301-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C323C106K3R5TA7301
Beskrivelse
CAP CER 10UF 25V X7R RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C323C106K3R5TA7301 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,160" B (5,08mm x 4,07mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)