C323C104M5U5TA7303 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
0.1 µF ±20% 50V Keramiske kondensatorer Z5U Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C323C104M5U5TA7303
DigiKeys varenummer
399-C323C104M5U5TA7303TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C323C104M5U5TA7303
Beskrivelse
CAP CER RAD MONO
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C323C104M5U5TA7303 Modeller
Driftstemperatur
10°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)